Реклама

На Дніпропетровщині землі заповідника незаконно передані для с/г діяльності

9 березня 2021 45 0
На Дніпропетровщині землі заповідника незаконно передані для с/г діяльності
Kurkul.com

У Дніпропетровській обл. працівники однієї із райдержадміністрацій вивели із державної власності понад 800 га землі та передали їх у приватну власність для сільськогосподарської діяльності, що призвело до пошкодження природно-заповідного фонду та знищення екологічної системи. Про це інформує відділ комунікації поліції області.

«Як встановили правоохоронці, службові особи державних органів влади у лютому прийняли рішення, в якому землі заказників місцевого значення були розпайовані та передані у приватну і комунальну власність, задля ведення фермерського господарства, сінокосіння, випасання худоби та інших видів сільськогосподарської діяльності», — йдеться у повідомленні.

Читати також: Як оформити право на пай, щоб його не втратити — поради юристів

Таким чином природно-заповідний фонд Дніпропетровської обл. зазнав мільйонних збитків. В результаті господарської діяльності умисно пошкоджено більшість земельних ділянок, рідкісні види рослинного та тваринного світу знищено.

На  даний час правоохоронці направили запити до Департаменту екології  і природних ресурсів задля проведення відповідно експертизи та встановлення суми завданих збитків.

«За даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем). Досудове слідство триває», — зазначають у поліції.

Читати за темою: На Сумщині орендаря землі зобов’язали сплатити майже 500 тисяч грн боргу

Виконано за допомогою Disqus

Реклама