Минулого тижня аграріям було видано рекордну кількість Доступних кредитів 5-7-9%

10 березня 2021 216 0
Минулого тижня аграріям було видано рекордну кількість Доступних кредитів 5-7-9%
Kurkul.com

Від старту програми банки-учасники видали 10 009 кредитів на загальну суму 24 млрд грн. З них 12,9 млрд грн — рефінансування попередньо отриманих позик, 4,3  млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 6,7 млрд грн як антикризові кредити на поповнення оборотних коштів під 0%. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Зазначається, що найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (54%), торгівлі та виробництва (19%) та промислової переробки (15%). За регіональною класифікацією лідерами залишаються Львівська, Харківська та Київська області.

Читати також: UKRAVIT та Ощадбанк запустили унікальну програму кредитування аграріїв

«Щотижня ми фіксуємо позитивну динаміку Програми 5-7-9%. Наразі маємо черговий рекорд: за минулий тиждень було видано 519 кредитів на понад 1,4 млрд грн. Наразі найбільшим попит матють кредити на поповнення обігових коштів в рамках антикризової програми — кількість поданих заявок з пакетом документів на такі кредити за тиждень  зросла на 1,2 млрд грн, що складає  54% від всіх поданих за минулий тиждень заявок з пакетом документів. Це позитивний сигнал, що свідчить про пожвавлення економічної активності», — зазначив Ігор Петрашко, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Так, 749 млн грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити на поповнення оборотних коштів під 0%. 450 млн грн — це видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів, а сума інвестиційних кредитів склала 180 млн грн. 

Читати за темою: За тиждень банки видали Доступних кредитів 5-7-9% на понад мільярд гривень

Виконано за допомогою Disqus

+ 13° ... + 3°

Вітер

3м/с

Опади

8.7мм

Вологість

83%