Україна експортуватиме корми для тварин до Таїланду

15 березня 2021 44 0
Україна експортуватиме корми для тварин до Таїланду
Kurkul.com

Таїланд зацікавлений імпортувати українські корми. Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

Зазначається, що для допуску товарів на свої ринки, Міністерство сільського господарства та кооперативів Таїланду має оцінити українську систему державного контролю виробництва тваринних білків. А також — проінспектувати безпосередньо самі підприємства на предмет дотримання тайського законодавства та вимог.

За оцінками, тайський харчовий ринок щороку зростає на 2-3%, відповідно, зростає потреба у кормовій продукції для свійських тварин, передусім курей та свиней.

«Таїланд — одна з багатьох країн, із якими ми співпрацюємо. Щодо тваринного білка, цей напрямок співпраці дуже перспективний, оскільки Таїланд входить до четвірки найбільших експортерів курятини в світі, причому щороку обсяги експорту зростають, а з ними і потреба в імпорті кормів та тваринних білків», — наголосила Владислава Магалецька, голова Держпродспоживслужби.

Читати також: Україна збільшить поставки агропродукції до Афганістану

Зараз Держпродспоживслужба та Посольство України в Таїланді працюють над організацією візиту тайської делегації задля завершення всіх формальних процедур. Втім, через пандемію Covid-19 тайська сторона ще узгоджує точні дати такого візиту.

Також у відомстві відзначили, що Держпродспоживслужба відіграє важливу роль у підвищенні ефективності українського експорту. Її завданням є подолання технічних перешкод в торгівлі та забезпечення державних гарантій щодо дотримання вимог країн-партнерів.

Читати за темою: Україна має намір збільшити експорт насіння до ЄС

Виконано за допомогою Disqus

- 2° ... - 5°

Вітер

1.7м/с

Опади

0.9мм

Вологість

96%