Україна має намір збільшити експорт насіння до ЄС

12 березня 2021 175 0
Україна має намір збільшити експорт насіння до ЄС
Kurkul.com

Україна має намір збільшувати експорт насіння власного виробництва. Про це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, торговий представник України Тарас Качка, повідомляється на Інформаційно-аналітичному порталі АПК України

«Наразі в Україні активно ведеться селекція нових сортів з урахуванням природно-кліматичних умов і із застосуванням сучасних технологій. Разом з тим, ми працюємо над збільшенням частки насіння у зовнішній торгівлі — Україна постійно розширює участь у рамках насіннєвих схем організації економічного співробітництва та розвитку», — зазначив Тарас Качка.

Він додав, що перспективним ринком для української насіннєвої продукції є країни ЄС. На сьогодні Україна інтегрувалася в європейську маркетингову мережу насіння, а також увійшла до переліку країн-нечленів ЄС, які мають право експорту на європейський ринок насіння зернових культур.

Читати за темою: KWS придбав італійську селекційну компанію з виробництва томатів

Також у рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС Мінекономіки здійснює гармонізацію законодавства до стандартів ЄС у галузі насінництва.

Зазначається, що сьогодні до європейського законодавства адаптовано більшість норм щодо виробництва, сертифікації, маркування та якості насіння зернових, олійних культур та картоплі.

Виконано за допомогою Disqus

- 2° ... - 6°

Вітер

2.3м/с

Опади

3.7мм

Вологість

70%