Зупинка поставок дизпального Proton Energy Group не призведе до дефіциту на ринку — Петрашко

19 березня 2021 85 0
Зупинка поставок дизпального Proton Energy Group не призведе до дефіциту на ринку — Петрашко
pixabay.com

У Мінекономіки проведено наради з ключовими асоціаціями нафтогазового комплексу та учасниками ринку у зв’язку із нещодавніми заявами компанії Proton Energy Group щодо призупинення постачання дизельного палива на український ринок. Повідомляється на Урядовому порталі.

Зазначається, що на нарадах під головуванням Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка були присутні представники Асоціації «Нафтогазова асоціація України», Української Асоціації скрапленого газу, АТ «Укргазвидобування», мережі АЗС «ОККО», «WOG», «Амик», «Укрнафта», ТД Автотранс-Ойл, БРСМ.

Учасниками було проаналізовано поточну ситуацію щодо забезпечення паливних матеріалів та напрацьовано план для заміщення поставок та збереження цінової стабільності. Зокрема, йшлося про диверсифікацію джерел постачання та логістики для контрольованого забезпечення обсягу поставок дизельного палива та газу.

«Об’єми поставок, які реалізовувалися компанією Proton Energy, будуть повністю заміщені з інших альтернативних джерел. Усі імпортери та учасники ринку підтвердили, що в країні є наявність резервів по дизпаливу та можливість швидкої заміни постачальників у випадку необхідності. Ризиків дефіциту палива немає. Стан запасів достатній для забезпечення потреб споживачів та проведення посівної кампанії», — прокоментував Ігор Петрашко.

Він наголосив, що Уряд здійснює комплексні заходи для боротьби зі спекулятивним ажіотажем, який може бути спричинений у зв’язку з заявами компаній щодо призупинення постачань.

Мінекономіки продовжуватиме діалог з ключовими стейкхолдерами нафтогазового ринку для забезпечення обсягу поставок паливних матеріалів та збереження цінової стабільності.

Виконано за допомогою Disqus

+ 21° ... + 13°

Вітер

1.3м/с

Опади

0.5мм

Вологість

83%