На Волині ціна оренди землі виросла на 30%

17 січня 2016 75 0
На Волині на перший місяць 2016 р. заплановано провести 11 земельних аукціонів
procherk.infoНа Волині на перший місяць 2016 р. заплановано провести 11 земельних аукціонів

У Волинській області на перший місяць 2016 р. заплановано провести одинадцять земельних аукціонів, пише прес-служба головного управління Держгеокадастру у Волинській області.

На аукціонах пропонуватиметься право власності та оренди на 42 ділянки різного призначення державної та комунальної власності. Ці наділи розташовані у Турійському, Ківерцівському, Ратнівському, Старовижівському, Ковельському, Локачинському, Рожищенському та Маневицькому районах.

«На торги виставлено право оренди 38 ділянок державної власності сільськогосподарського призначення загальною площею 979,5 га», — сказано у повідомленні.

Стартова сукупна ціна річної оренди становить 699,4 тис. грн, однак практика волинських земельних аукціонів свідчить, що початкова цифра зростає у середньому на 30%.

«Чотири наділи комунальної власності у Турійському районі пропонуються для продажу у власність. Їх загальна площа становить 0,46 га, а стартова вартість — 510,8 тис. грн», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що якщо аукціони відбудуться успішно, кошти, отримані за земельні ділянки, поповнять державний та місцеві бюджети. Відтак, завдяки прозорим та конкурентним торгам, скарбниці можуть отримати як мінімум 1,2 млн грн.

Виконано за допомогою Disqus