Аргентина переживає кризу у вирощуванні лохини

7 квітня 2021 117 0
Аргентина переживає кризу у вирощуванні лохини
pixabay.com

В Аргентині вирощування лохини переживає серйозну кризу. Вона, зокрема, пов’язана з відсутністю політики, яка сприяє зростанню в галузі міжнародної конкуренції, інформує jagodnik.

Аргентинський спеціаліст зі зрошення Алехандро Паннунціо, який вирощує у Конкордії лохину, зазначає, що ще 15-20 років тому ця культура залучала в країну інвесторів усіх видів і обіцяла стати надзвичайно потужною альтернативою експорту. Проте наразі вона занепадає через перешкоди, які Аргентина створює для підприємців: високі виробничі витрати, відсутність комерційних угод, нестабільність тощо. 

Згідно з інформацією, наразі в Аргентині лохиною засаджено 2 300 га, а десять років тому цей показник досягав 4 800 га.

«Ще декілька років тому з Аргентини експортували 20 тис. т лохини, а в сезоні 2020 р. було експортовано трохи більше ніж 10,5 тис. т», — зазначається у повідомленні.

Адольфо Сторні з компанії Extraberries зазначив, що ахіллесова п’ята більшості аргентинських виробників лохини — заміна сортів. Коли в усіх інших країнах-виробниках вони були оновлені, в Аргентині цього не відбулося, через що продуктивність у середньому по країні знизилася до 7 т/га. 

Читайте також:

Виконано за допомогою Disqus