Ціни на зернові та олійні — огляд за 9 квітня від Zernotorg.ua

9 квітня 2021 9489 0
Ціни на зернові та олійні — огляд за 9 квітня від Zernotorg.ua
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта   

Станом на 9 квітня деякі ціни зернових та зернобобових культур відновили зростання.

Так, в портах Одещини дещо подорожчали пшениця 2 класу та пшениця фуражна — до 7 044 грн/т і 6 912 грн/т відповідно. Ціна кукурудзи становить 7 709 грн/т. Знизилася вартість ячменю на 25 грн/т.

На Миколаївщині пшениця подешевшала. Також впала ціна ячменю — до 7 344 грн/т.

Нагадаємо, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України уточнило прогноз щодо експорту зернових та зернобобових культур у 2020/2021 МР, підвищивши його до 45,7 млн т, що на 280 тис. т більше, ніж було до цього. Однак, такий показник досі свідчить про падіння експорту у порівнянні з попереднім МР — близько на 19,4%.  

 

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

Виконано за допомогою Disqus

+ 21° ... + 13°

Вітер

1.3м/с

Опади

0.5мм

Вологість

83%