Реклама

Норми щодо безкоштовної передачі українцям до 2 га землі не можуть бути скасовані — нардеп

22 квітня 2021 107 0
Норми щодо безкоштовної передачі українцям до 2 га землі не можуть бути скасовані — нардеп
Kurkul.com

Норми щодо безкоштовної передачі українцям до 2 га землі діють і не можуть бути скасовані. Про це написав у Telegram представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан, інформує Agropolit.com.

Чинні норми встановлює стаття 121 Земельного кодексу. 

«Зрада про«скасування права на безкоштовні 2 га землі» скасовується. Тому що є Земельний кодекс України та, зокрема, чинна стаття 121», — написав він у Telegram.

Також він розповів, що підтриманий 21 квітня урядом законопроект про консолідацію земель може розширити можливості громадян щодо використання земельних ділянок.

Відповідні зміни пропонуються до статті 5 Закону «Про особисте сільське господарство».

«Ці зміни обумовлені тим, що фізособи повинні мати можливість вести особисте сільське господарство не лише на земельних ділянках цільового призначення, а й на всіх сільськогосподарських землях, а також на несільськогосподарських землях», — заявив нардеп.

Зокрема, за його словами, українці зможуть вести господарство на присадибних ділянках.

Очікується, що такі законодавчі зміни можуть стимулювати ведення високотоварного господарства.

Василь Мокан додав, що запропонований законопроект дозволить усунути різні недоліки землекористування та сприятиме встановленню ринкової вартості земельних ділянок с/г призначення.

Нагадаємо, раніше нардеп Олексій Гончаренко повідомив, що 21 квітня, на засіданні Уряд погодив суперечливі зміни до законодавства, які можуть означати скасування права українців на безкоштовні 2 га землі

Виконано за допомогою Disqus