У MAS Seeds Україна новий генеральний директор

23 квітня 2021 63 0
Сергій Тимошенко, генеральний директор ТОВ «МАС СІДС Україна»
Сергій Тимошенко, генеральний директор ТОВ «МАС СІДС Україна»

Компанія MAS Seeds призначила Сергія Тимошенка новим генеральним директором ТОВ «МАС СІДС Україна». Повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що Сергій Тимошенко розпочав свою кар’єру в компанії Syngenta в 2002 р. До початку 2019 р. пройшов шлях від менеджера з розвитку продуктів до керівника напрямку олійних культур та керівника з розробки нових рішень по соняшнику для східно-європейських країн, отримавши великий досвід роботи на українському та міжнародному ринках насіння.

З січня по липень 2019 р.  Сергій Тимошенко працював на посаді комерційного директора у компанії «Укролія». З серпня 2019 р. по квітень 2021 року — на позиціях директора з розвитку та директора з маркетингу у компанії Euralis/Lidea.

З 19 квітня 2021 р. Сергій Тимошенко очолив компанію ТОВ «МАС СІДС Україна» у якості генерального директора компанії.

Сергій Тимошенко має диплом магістра НУБІП за спеціальністю «агрохімія», а також, сертифікат про закінчення курсу INSEAD в академії маркетингу і продажів Syngenta.

«MAS Seeds закінчує сезон зростанням продажів насіння на 12% у порівнянні із попереднім роком, не дивлячись на низький попит на гібриди кукурудзи із середньопізнім ФАО, та спад у високоолеїновому сегменті соняшнику. Маючи вагомий досвід у маркетингу, R&D та виробництві, Сергій Тимошенко у якості керманича допоможе компанії MAS Seeds  зайняти гідне місце на українському ринку насіння та отримати належне визнання продуктів компанії серед українських фермерів», — прокоментували у прес-службі ТОВ «МАС СІДС Україна».

Виконано за допомогою Disqus