У Німеччині розробляють молочний білок без використання коров’ячого молока

1 травня 2021 34 0
У Німеччині розробляють молочний білок без використання коров’ячого молока
pixabay.com

До 2023 р. Берлінська інноваційна компанія Formo обіцяє вивести на ринок молочний білок, який виготовляється без використання коров’ячого молока. Про це повідомляє newfood.

Замість корів Formo використовує мікроорганізми, кодовані послідовностями ДНК молочного білка. Ці клітини вирощують у ферментері, поки не буде отримано достатньо білка для «збору врожаю». Далі молочні білки поєднуються з рослинними жирами та вуглеводами, створюючи основу для подальшого виробництва сиру.

Для коагуляції продукту від «молока» до сиру використовують також ферменти та тепло. Отриманий продукт відразу пакують як свіжий сир. Також його можна залишити на дозрівання, щоб сир став більш ароматним.

Читати також: На експериментальній фермі Харківщини виготовляють натуральну косметику з козячого молока

«Нині ми зосереджуємося на невеликому асортименті високоякісних європейських сирів — від свіжих, таких як рікотта, до витриманих та дозрілих. Завдяки інноваційним процесам ми зможемо створювати сири, які неможливо відрізнити від оригінальних», — повідомили у компанії.

Також там розповіли, що після перших прототипів настав час перейти до створення захищеного бренду. Тому компанія змінила свою назву з LegenDairy на Formo. Formo означає з латинської «формую».

«Новий бренд передає наше бачення та цінності: зміна системи харчування завдяки смачним продуктам без тварин», — пояснюють виробники.

Читати за темою: У США створили безвідходне вівсяне молоко довготривалого зберігання

Виконано за допомогою Disqus

- 2° ... - 5°

Вітер

1.7м/с

Опади

0.9мм

Вологість

96%