Верховна Рада ухвалила законопроєкт щодо страхування сільгосппродукції

28 квітня 2021 187 0
Верховна Рада ухвалила законопроєкт щодо страхування сільгосппродукції
Kurkul.com

Верховна Рада України ухвалила за основу законопроєкт №5104 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення правового регулювання страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою». Про це йдеться на веб-порталі ВРУ.

Згідно з інформацією, законопроєкт передбачає скасування положення щодо страхування сільськогосподарської продукції через Аграрний страховий Пул. Також пропонується визначити учасників ринку страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою, вимоги до них, їх права та обов’язки. Крім того, документом передбачено визначити об’єкти страхування, страхові продукти, страхові ризики, страхові випадки, вимоги до договорів страхування з державною підтримкою.

Законопроєкт регламентує уточнення повноважень Уповноваженого органу (НБУ), що здійснює державний нагляд за страховою діяльністю. Також він надає фермерським господарствам, колективним сільськогосподарським підприємствам та сільськогосподарським кооперативам отримувати державну підтримку на страхування сільськогосподарської продукції.

Читайте також: Аналітики розповіли про стан посівів озимих у другій декаді квітня

Виконано за допомогою Disqus