Україна в травні збільшить закупівлю дизпального

29 квітня 2021 36 0
Україна в травні збільшить закупівлю дизпального
Depositphotos

З метою недопущення дефіциту дизпального на ринку України можливі додаткові поставки з Республіки Білорусь, Литви, Угорщини та Туреччини. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

«Мінекономіки в щоденному режимі здійснює моніторинг залишків дизельного палива. Станом на сьогодні місячний об’єм дизпалива на ринку України є оптимальним та збалансованим для забезпечення усіх необхідних ринкових процесів», — зазначив Ігор Петрашко, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Водночас з метою недопущення дефіциту дизпального на ринку України, Мінекономіки та представники «Укрзалізниці» домовились за необхідності у разі забезпечити додаткову доставку з портів пального, ввезеного на територію України морським транспортом. 

Своєю чергою, трейдери дизельного пального повідомили, що на травень планується збільшення постачання дизпального до України з Республіки Білорусь, Литви, Угорщини, Туреччини, в тому числі шляхом збільшення постачань морським транспортом.

Мінекономіки буде продовжувати моніторинг виробництва, імпорту та споживання дизпального, а також періодичні зустрічі з учасниками ринку нафтопродуктів для забезпечення подальшої стабільної ситуації.

Читайте також: 

Виконано за допомогою Disqus

+ 18° ... + 6°

Вітер

2.2м/с

Опади

0мм

Вологість

81%