Компанія Агропродсервіс повідомила про інформаційну атаку конкурентів

29 квітня 2021 80 0
Компанія Агропродсервіс повідомила про інформаційну атаку конкурентів

Протягом останніх декілька днів компанія ПАП «Агропродсервіс», її керівництво та засновники піддаються інформаційній атаці. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Неправдива інформація стосується намірів компанії засіяти земельні паї поблизу сіл Геленки та Олесино (Козівська громада), які надані в оренду та зареєстровані в установленому порядку.

Як зазначається, у 2016 р. між власниками земельних паїв сіл Геленки та Олесино (тоді Козівського району) та ТОВ «Теофіпілка» (підприємство, учасником якого було ПАП «Агропродсервіс») в особі директора Степана Сказка були укладені договори оренди земельних ділянок на 10 років. Відповідно до умов цих договорів, ТОВ «Теофіпілка» надано право здійснювати господарську діяльність на земельних ділянках с.Олесино та с.Геленки та виплачувати власникам орендну плату у розміру і на умовах, визначених у договорах.

«Після підписання та державної реєстрації договорів, як того і вимагає законодавство, ТОВ «Теофіпілка» приступило до обробітку земельних ділянок, оскільки володіло всіма правами і обов’язками, наданими власниками земельних ділянок і відображеними в договорі оренди», — повідомили у пресслужбі.

Та зазначили, що у квітні 2018 р. стало відомо, що Степан Сказко, який на той час був директором ТОВ «Теофіпілка» і одночасно засновником та головою Фермерського господарства «Урожай – Тео», всупереч встановлених обмежень у повноваженнях, припинив дію договорів оренди паїв з ТОВ «Теофіпілка» та підписав договори оренди на ті ж самі паї з власним Фермерським господарством «Урожай – Тео». В результаті отримав кримінальну справу по факту зловживання повноваженнями, наданими йому як керівнику юридичної особи.

Читайте також: Лідерка Батьківщини ініціює відставку Сольського через рейдерське захоплення землі

Як зазначили у пресслужбі, перший публічний конфлікт стався весною 2018 р., коли на земельні ділянки, які були підготовлені під посів ТОВ «Теофіпілка» виїхала працювати с/г техніка підприємства. Щоб уникнули відкритої конфронтації, ТОВ «Теофіпілка» відмовилася від обробітку цих паїв.

«Впродовж 2019-2020 рр. 33 пайовики, розчарувавшись в діяльності Степана Сказка, зрозуміли, що свого часу вони були введені ним в оману. Тому прийняли рішення укласти нові договори оренди своїх паїв безпосередньо з ПАП «Агропродсервіс», право орендного користування відповідно до яких зареєстровано в установленому порядку», — пояснили у пресслужбі.

Однак, за повідомленням компанії, особи, пов’язані зі Степаном Сказком та він особисто, вчиняють дії на перешкоджання здійснення законної господарської діяльності ПАП «Агропродсервіс» та фізично з залученням малолітніх дітей блокують рух техніки.

Виконано за допомогою Disqus