Реклама

На Житомирщині поліцейські вимагали у фермерів пальне за безперешкодну роботу

5 травня 2021 57 0
На Житомирщині поліцейські вимагали у фермерів пальне за безперешкодну роботу
istockphoto.com

У Житомирській обл. СБУ викрила двох посадовців поліції, які вимагали тисячі літрів пального від фермерських господарств в обмін на безперешкодну роботу. Про це повідомляє ЖитомирLife.

«Співробітники Служби безпеки України викрили двох посадовців одного з підрозділів Головного управління Національної поліції у Житомирській обл., які щомісяця вимагали хабарі від місцевих підприємців за безперешкодне використання у своїй роботі великогабаритної сільськогосподарської техніки. Встановлено, що зловмисники систематично отримували хабарі у вигляді талонів на пальне. Місячний «абонемент» коштував від 400 до 800 л пального з кожного фермерського господарства», — йдеться у повідомленні пресслужби СБУ в Житомирській обл.

Оперативники СБУ задокументували кілька епізодів протиправної діяльності поліцейських. Правоохоронці затримали фігурантів на робочому місці після отримання чергового хабаря.

Зазначено, що викриття зловмисників проводилось співробітниками Управління СБ України в Житомирській області спільно зі слідчими ТУ ДБР, розташованого у м.Хмельницькому, під процесуальним керівництвом Житомирської обласної прокуратури.

Читати також: 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама