Президент у травні підпише закон щодо земельної децентралізації — Лещенко

14 травня 2021 215 0
Президент у травні підпише закон щодо земельної децентралізації — Лещенко
Kurkul.com

У найближчі тижні травня закон №2194 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» буде підписаний президентом. Про це розповів Роман Лещенко, міністр сільського господарства і продовольства України, інформує AgroPolit.com.

«Щодо законопроєкту №2194. Юридично-правове управління Верховної Ради на понеділок матиме фінальну редакцію самого нормативно-правового документу. Розгляд відповідних постанов буде на наступному тижні. Відповідна процедура підписання його головою Верховної Ради, і передачі на підписання президенту України планується у максимально стислі терміни», — розповів міністр.

Згідно з його підрахунками, за амбіційними планами у найближчі тижні травня проєкт закону №2194 буде підписаний президентом України.

Нагадаємо, 28 квітня, Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №2194 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» в кількості 284 голосів.

 

Виконано за допомогою Disqus

+ 15° ... + 6°

Вітер

2.7м/с

Опади

0мм

Вологість

58%