Земля для українців є найкращим банківським депозитом — Лещенко

19 травня 2021 75 0
Земля для українців є найкращим банківським депозитом — Лещенко
Kurkul.com

Міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко прогнозує, що в Україні власники земель сільськогосподарського призначення не поспішатимуть продавати свої паї відразу ж після відкриття ринку землі в поточному році. Про це повідомляє dengi.ua.

За його словами, на сьогодні земля для українців є найкращим банківським депозитом. Більш того, даний актив постійно зростає в ціні й стабільно приносить дохід.

Водночас Роман Лещенко зазначив, що держава створить умови для спрощення отримання кредитів фермерами для покупки землі. Так, законопроєкт №3205 передбачає старт програми часткового гарантування кредитів. Згідно з документом, в Україні створять фонд для покриття частини збитків банку, якщо фермер буде не здатний повернути кредитні кошти.

«На період, поки проєкт №3205 буде розглядатися, у нас є інституційна підтримка з боку держави і наших європейських колег. Ми розширимо програму «5-7-9» на викуп землі і спростимо вимоги для малих фермерських господарств для отримання можливості викупити землю за пільгової відсоткової ставки», — пояснив Роман Лещенко.

Нагадаємо, вчора,  18 травня, Верховна Рада на пленарному засіданні ухвалила у другому читанні законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони», №2195.

Виконано за допомогою Disqus

+ 16° ... + 3°

Вітер

1.5м/с

Опади

0мм

Вологість

65%