На Agroshow Ukraine для фермерів проведуть перегони тракторів та розіграш подарунків

14 червня 2021 119 0
На Agroshow Ukraine для фермерів проведуть перегони тракторів та розіграш подарунків
Kurkul.com

Аграріїв з усієї України 16-18 червня запрошують відсвяткувати День Фермера на щорічній виставці Agroshow Ukraine в Черкасах, під час якої також відбудеться наймасштабніший агро-фестиваль, перегони тракторів та святковий концерт. Повідомляють організатори.

У програмі виставки:

  • «Фестиваль інновацій».

На виставковій зоні, в якій візьмуть участь близько 200 компаній пройде виставка рішень для точного землеробства, де 40 учасників представлять різні технології для управління господарством, обладнання, пристрої та агро-стартапи.

  • Шоу сільськогосподарської техніки.

За традицією, відкриватиме AGROSHOW парад тракторів. На виставці відвідувачі зможуть спостерігати за видовищними кільцевими перегонами тракторів. Вправні механізатори на потужній техніці об’їжджатимуть перешкоди та змагатимуться за першість. А навантажувачі будуть демонструвати складні технічні елементи на спеціально облаштованій площадці.

  • Святковий концерт та нагородження.

На AGROSHOW виступатимуть різні гурти, а хедлайнером концерту стане NK – Настя Каменських. Протягом 3 днів задавати настрій будуть діджей-сети та виступи танцювальних гуртів. Аграріїв з усієї України нагороджуватимуть в різних номінаціях на головній сцені.

  • Дружнє застілля.

Велике дружнє застілля — обов’язковий елемент кожного свята. Тому, на заході буде організований великий шатер, де можна буде відпочити та поспілкуватись. А в зоні фудкорту пройде фестиваль української кухні та барбекю.

Для всіх аграріїв, що приїдуть святкувати День Фермера на AGROSHOW організатори підготували багато цікавих сюрпризів та незабутніх шоу. Битва дівчат в багнюці, змагання «бої за паї», розіграш цінних подарунків — побутова техніка, smart-годинник, сертифікати на продукцію та послуги учасників виставки.

Вхід на виставку вільний протягом 16, 17 та 18 червня для всіх. Швидку реєстрацію можна пройти на сайті або зробити це прямо на заході.

Деталі про виставку.

Виконано за допомогою Disqus