Аграрії Одещини втратили частину врожаю через дощі

19 червня 2021 3032 0
Аграрії Одещини втратили частину врожаю через дощі
Kurkul.com

Проливні дощі в кінці весни і початку літа в Одеській обл. створили деякі проблеми місцевим аграріям, проте вони все-таки сподіваються на хороші врожаї зернових і зернобобових культур за підсумками року. Про це повідомляє Таймер Одеса.

Так, фермер Петро Унтілов, чиї поля розташовані в селі Липецьке колишнього Котовського (Подільського) району, в цьому році посадив пшеницю, ячмінь, соняшник, кукурудзу та горох. За його словами, озимим культурам дощі пішли тільки на користь, а ось з яровими були деякі проблеми: через дощі частина полів виявилася підтоплена, у зв’язку з чим скоротилася площа посівних площ.

Проте, за його словами, поки серйозних проблем немає, і надії на врожай непогані. Втім, все буде залежати від розвитку подій: наприклад, якщо погода не покращиться найближчим часом, то можуть постраждати посіви кукурудзи, яка є теплолюбивою культурою, і нинішнє літо поки для неї занадто прохолодне.

Його сусід, власник сільськогосподарського підприємства «Агрофірма Нива +» Олександр Маланюк, слова колеги підтверджує. На його думку, головне, щоб погода покращилася до початку збиральної кампанії, яка стартує приблизно через місяць. Але якщо не буде граду або сильного вітру, то, за словами Олександра Маланюка, можна очікувати врожай на рівні досить вдалого для фермерів 2018 р.

Читайте також: Аграрії Одещини через дощі не можуть розпочати жнива

Виконано за допомогою Disqus