Україна планує заборонити імпорт молока з Білорусі

1 липня 2021 144 0
Україна планує заборонити імпорт молока з Білорусі
Depositphotos

Українські молочні компанії мають намір ініціювати заборону на імпорт молока і молочних продуктів з Білорусі, яка ще у 2016 р. ввела ембарго на ввезення молочної продукції з України. Про це заявив голова ради директорів Союзу молочних підприємств України Вадим Чагаровський, пише УНІАН.

«Готуємо заяву про захист від білоруської молочної продукції. У 2015 році Білорусь підтримала ембарго Росії, введене на українську молочну продукцію. І з 1 січня 2016 року жодного кілограма молочної продукції з України на митну територію Білорусі не надійшло. Разом з цим, для експорту в Україну Білорусь відкрила 14 молочних підприємств», — сказав Вадим Чагаровський.

Він зазначив, що представники молочної галузі вважають за необхідне вжити заходів для захисту українського ринку від недружніх і дискримінаційних дій інших держав.

Також Вадим Чагаровський додав, що Міністерство економіки відмовилося проводити антидемпінгове розслідування щодо масового імпорту молока в Україну.

«У лютому 14 молочних компаній подали заяву про спеціальне розслідування щодо захисту від зростаючого імпорту. На жаль, Мінекономіки відмовило нам у розслідуванні. Ми готуємо повторну заяву, яку подамо найближчим часом», — повідомив він.

Читайте також: В Україні зменшилось виробництво молока

Виконано за допомогою Disqus