Аграрний фонд оприлюднив прибутки за 2015 р.

66
0
В Аграрному фонді підрахували прибуток
kurkul.comВ Аграрному фонді підрахували прибуток

За попередніми підрахунками, прибуток ПАТ «Аграрний фонд» від звичайної діяльності до оподаткування складе близько 960 грн (без відрахувань до резерву сумнівних боргів), пише прес-служба фонду.

У 2014 р. фінансовий результат від звичайної діяльності складав 799 млн грн. За результатами попереднього аудиту, проведеного компанією KPMG за міжнародними стандартами фінансової звітності, у 2014 р. товариство отримало чистий збиток понад 1,5 млрд грн.

«Очікуваний показник валової рентабельності у 2015 р. становить 26%, проти 16% відповідного фактичного показника 2014 р.», — сказано у повідомленні.

Також додається, що з метою покриття збитків, завданих товариству діяльністю попереднього керівництва (розміщення коштів на депозитних рахунках банків, які були визнані банкрутами), відповідно до фінансового плану, у 2015 р.ПАТ «Аграрний фонд» має намір здійснити формування резерву сумнівних боргів на сумі 640 млн грн, що дозволить покрити лише частину від завданих попереднім керівництвом збитків у загальній сумі понад 2 млрд. грн.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus