На сімейній фермі з Сумщини через збій автоматики в теплиці згоріли овочі

12 липня 2021 2573 0
На сімейній фермі з Сумщини через збій автоматики в теплиці згоріли овочі
shostka.info

На сімейній фермі «Світовоч» Світлани та Андрія Марченко через збій автоматики у теплиці згоріли всі овочі. Повідомляє shostka.info.

Як зазначається, фермери вирощували органічні овочі та зелень не лише для себе, а й забезпечували продукцією Шостку та реалізували по всій Україні.

«Тиждень тому в цій теплиці буяла рослинність. На стадії початку максимального плодоношення були огірки і помідори. А ще перці і баклажани, цвітна капуста і броколі. Ну і ще деякі культури на 5-ти сотках цієї теплиці. А потім відбувся збій автоматики, яка закрила фрамугу, і температура швидко піднялась, спаливши всі рослини за пару годин. Вийшла з обороту теплиця, яка мала забезпечувати основною продукцією протягом літа. У фермерів часто бувають збитки, інколи дуже масштабні… Сподіваємось на краще і працюємо далі», — розповів власник ферми Андрій Марченко.

В телефоні фермера була встановлена спеціальна програма: при зміні температури в теплиці на телефон приходило повідомлення про це. Але цього разу, за збігом обставин, закінчились кошти у додзвонювача…

За його словами, сума недоотриманої виручки досить суттєва, а прибутку, скоріше, в цьому сезоні не буде. Та найбільш боляче навіть не втрата коштів, шкода дарма згаяної власної важкої праці й недоспаних ночей. У коментарях під постом Андрія Марченко багато тих, хто знають сім’ю, висловлюють співчуття і підбадьорюють не розчаровуватися.

Читайте також: Україна вдвічі збільшила експорт заморожених овочів

Виконано за допомогою Disqus

+ 19° ... + 12°

Вітер

2.1м/с

Опади

0мм

Вологість

63%