В Україні дешевшає ріпак — огляд за 13 липня від Zernotorg.ua

13 липня 2021 6612 0
В Україні дешевшає ріпак — огляд за 13 липня від Zernotorg.ua
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта        

Станом на 13 липня в українських портах ціни на всі зернові знову дещо знизились. Ціна ріпаку продовжує падати і на сьогодні вартість становить в Миколаївському порту — 17 683 грн/т, а в портах Одеської обл. — 17 585 грн/т.

Також в Миколаївському порту ціна ячменю залишається стабільною і становить 5 629 грн/т. Ціна соняшнику в портах Одеської обл. ще з минулого тижня залишається на рівні 16 200 грн/т.

Нагадаємо, через старт жнив ціни на зернові активно знижуються.

Згідно з інформацією, головною причиною зниження ціни на зернові став старт збиральної кампанії у світі й в Україні, зокрема. Окрім, цього експерти назвали й внутрішні фактори впливу на закупівельні ціни зернових в Україні.

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

Виконано за допомогою Disqus

- 5° ... - 11°

Вітер

4.7м/с

Опади

3.2мм

Вологість

90%