Fendt цьогоріч планує випустити понад 20 тисяч тракторів

14 липня 2021 1011 0
Fendt цьогоріч планує випустити понад 20 тисяч тракторів

Попри обставини, які склалися у 2020 р. у зв’язку з коронакризою, у Fendt відзначили, що цей рік був успішним. В компанії планують у 2021 р. випустити 20 тис. тракторів. Повідомляє Traktorist.ua.

«Глобальне зростання бренду Fendt — одна з найважливіших ініціатив AGCO. Ми — зростаючий бренд в групі. Fendt Global Growth можливий, тому що ми пропонуємо машини, які користуються попитом у всьому світі, і в першу чергу на наших європейських ринках. Таким чином, ми закладаємо основу для майбутнього», — розповів Крістоф Греблінгхофф, голова правління AGCO/Fendt.

Як зазначається, торгова марка і продукція Fendt все більш широко використовуються в Північній Америці, Бразилії, Південній Африці, а також в Австралії та Новій Зеландії. У Північній Америці та Бразилії бренд Fendt залучає нових клієнтів в сегменті великих тракторів. До того ж все більшою популярністю користується зернозбиральний комбайн Fendt IDEAL і сівалка точного висіву Fendt MOMENTUM.

Читайте також: На українському ринку з’явився новий комбайн John Deere серії X9

«Покупці на ринку Північної Америки повідомляють про виняткові показники витрати пального, якості зерна та продуктивності в порівнянні з машинами конкурентів. У цьому році великий зернозбиральний комбайн був успішно представлений в Південній Африці. Fendt MOMENTUM також успішно завершив свій перший посівний сезон в Північній Америці», — додав Крістоф Греблінгхофф.

В Австралії та Новій Зеландії замовлення на великі трактори в 2020 р. значно зросли. Крім того, в компанії домоглися збільшення замовлень на техніку для збирання кормів до 80%.

«Попит на ринках тракторів в Європі різко виріс, тому ми очікуємо, що в цьому році ринок складе 188 000 тракторів. Це означає, що ринок практично досяг рівня 2012 р., рекордного року для європейського ринку тракторів. Ми зберігаємо нашу високу частку ринку в 10,6%», — пояснив голова правління AGCO/Fendt.

В компанії відмітили, що оскільки світовий ринок збуту тракторів Fendt знову збільшився порівняно до попереднього року, то в цьому році очікується виробництво понад 20 тис. машин.

Виконано за допомогою Disqus