Виробники органіки цьогоріч отримають 50 млн грн держдопомоги

17 липня 2021 60 0
Виробники органіки цьогоріч отримають 50 млн грн держдопомоги
AgroPolit.com

Верховна Рада підтримала законопроєкт №5440, який врегульовує процедури реєстрації органічних виробників та дозволить виробникам отримати держпідтримку. Про це  розповів один із авторів законопроєкту народний депутат Дмитро Соломчук, інформує AgroPolit.com.

Він зазначив, що через законодавчі колізії в Україні не запустився механізм отримання аграріями органічних сертифікатів. Таким чином, фермери опинилися поза правовим полем. 

«Разом з колегами підготували й подали законопроєкт №5440, який врегульовує процедури реєстрації органічних виробників та дозволить виробникам отримати держпідтримку, яку, до речі, цьогоріч вперше виділено для них. Всього органіка у 2021 році отримає 50 мільйонів гривень на розвиток.Оскільки питання термінове, прийняли його на позачерговому засіданні Ради. Вдячний Галині Янченко, з якою ми зібрали 156 підписів для скликання позачергового засідання, та Дмитру Разумкову, який розуміє важливість органічного виробництва в Україні та всіляко його підтримує», — повідомив Дмитро Соломчук.

Він додав, що органічна продукція — майбутнє українського села, харчова безпека та незалежність країни.

Читайте також: Рада підтримала зміни до маркування органічної продукції

Виконано за допомогою Disqus