Ціни і попит на зерно ростуть

95
0
Ціни на зерно підвищилися через попит
Latifundist.comЦіни на зерно підвищилися через попит

Після незначного зниження у перші місяці нового маркетингового сезону, вже починаючи з вересня-жовтня 2015 р., ціни на зерно на внутрішньому ринку відновили своє зростання, повідомляє прес-служба Економічного дискусійного клубу.

Навіть досить високий врожай зернових культур у поточному сезоні та високі перехідні залишки зерна попереднього маркетингового періоду, не змоги запобігти зростанню цін на внутрішньому ринку у першій половині 2015/2016 МР. Така ситуація обумовлювалася нестабільністю внутрішньої валюти та пов'язаною з цим обмеженою пропозицією зерна від виробників на фоні активного попиту на нього.

У січні 2016 р. у порівнянні з січнем минулого року ціни на зерно на внутрішньому ринку (франко-елеватор):

  • зросли у гривневому еквіваленті — пшениця продовольча — +13,4%, пшениця фуражна — (+16,9), кукурудза — +21,5%, ячмінь — +28,4%, жито — +65%.

  • знизилися у доларову еквіваленті (крім жита) — пшениця продовольча — -26,9%, пшениця фуражна — -24,6%, кукурудза — -21,7%, ячмінь — -17,2%, жито — +6,4%.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus