Kurkul search sub header Created using Figma

Павленка не допускали до формування аграрного бюджету — нардеп

49
0
Олексій Павленко, міністр аграрної політики та продовольства України
epravda.com.uaОлексій Павленко, міністр аграрної політики та продовольства України

У міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка не було можливості висловити свою думку від імені відомчого міністерства при формуванні аграрного бюджету, сказала в ексклюзивному коментарі Аgropolit.com народний депутат фракції «Самопоміч» Альона Бабак.

«Я прекрасно оцінюю роботу Олексія Павленка. Він виконав все, що мав би, але сформований бюджет навіть по Міністерству аграрної політики все ж таки не є бюджетом розвитку», — зазначила вона.

Читати по темі: Відкликання Павленка

За її словами, Олексій Павленко не мав можливості у рамках цього уряду сформувати той бюджет, який мав би сформувати – на стимулювання агропромислового розвитку.

«Я вважаю, що у нього не було можливості навіть висловити свою думку від імені відомчого міністерства. На етапі формування бюджету, бюджет агропромислового відомства такий самий недолугий як і решта. Тому що Павленко взагалі був відсторонений від його формування», — додає вона.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus