Реклама

В Україні розробили проєкт безпілотного самоскиду

11 серпня 2021 170 0
В Україні розробили проєкт безпілотного самоскиду
«ІНФОКОМ ЛТД»

Інженери компанії «ІНФОКОМ ЛТД» розробили концепцію нової промислової роботизованої платформи для транспортування вантажів — безпілотного самоскида. Повідомляє Кurkul.com.

В компанії розповіли, що, впроваджуючи безпілотні технології в різні сфери життя, можна спростити і прискорити багато процесів, мінімізувати людський фактор і підвищити ефективність праці. Промислові безпілотні платформи можуть працювати там, де важко і небезпечно працювати.

«Безпілотний самоскид може допомогти зібрати і перевезти урожай. Ви просто задаєте маршрут роботизованому помічникові, і той буде перевозити вантажі, забираючи їх з різних ділянок поля і доставляючи на склад або пункт прийому», — розповіли в компанії. 

Автономний режим роботизованих платформ забезпечують камери, радари, лідари, сенсори та системи зв'язку. У самоскиді відсутня кабіна, ним дистанційно керує оператор за допомогою комп'ютера, планшета чи смартфона.

Які переваги використання безпілотних промислових роботизованих платформ:

  1.  Збільшення обсягів видобутку виробництва;
  2. Зменшення присутності людського фактора;
  3. Спрощення та прискорення процесів;
  4. Підвищення рівня безпеки праці.

В майбутньому в компанії «ІНФОКОМ ЛТД» планують обладнати промислову роботизовану платформу ковшем, створивши безпілотний екскаватор.

Читайте також: У червні було зафіксовано збільшення нещасних випадків на фермах

Виконано за допомогою Disqus

Реклама