На Харківщині державі повернули 4,5 га землі

64
0
На Харківщині державі повернули 4,5 га землі
Dniprograd.orgНа Харківщині державі повернули 4,5 га землі

Харківська обласна прокуратура, за допомогою Апеляційного суду, повернула державі 14,5 га незаконно відчуженої землі, пише прес-служба прокуратури Харківської області.

Як йдеться у повідомлені, Харківський обласний апеляційний суд задовольнив позов обласної прокуратури, скасувавши судове рішення першої інстанції, визнавши державний акт на ділянку землі недійсним.

«У 2013 р. господарське товариство області отримало земельну ділянку площею понад 14,5 га землі з метою будівництва та обслуговування житлових будинків, не маючи необхідного дозволу Харківської обласної державної адміністрації. Потім земля була перепродана фізичній особі», — розповів керівник відділу прокуратури Харківської області Роман Дмитренко.

Також додається, що на сьогодні судове рішення вступило в силу. Більше того — розглядається питання про притягнення осіб, причетних до порушення, до кримінальної відповідальності.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus