Реклама

Об’єми українського експорту до ЄС можуть значно зрости

25 квітня 2022 206 0
Зерновози
Kurkul.comЗерновози

Об’єм залізничних перевезень українського експорту до ЄС та на світові ринки через Європу може в скорім часу стрімко зрости. Це стане можливим завдяки створенню спільного для України та Польщі логістичного підприємства, передбаченого Меморандумом про посилення співробітництва в залізничній сфері. Повідомляє Kurkul.com на основі даних КМУ.

Так 23 квітня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький підписали вищезгаданий Меморандум у Кракові. 

«Підписаний меморандум про посилення співробітництва в залізничній сфері між Україною та Польщею дозволить збільшити наші експортні потужності, зокрема й аграрної продукції. Зручні логістичні рішення для українського бізнесу дозволять швидко доставити необхідні товари в будь-яку точку світу. Це дуже важливо для стійкості нашої економіки», — наголосив Прем’єр-міністр України.

Сторони також підкреслили важливість модернізації прикордонної інфраструктури. Зокрема, розвиток транспортних хабів та пунктів пропуску на кордоні.

Читайте також: Україна провела перемовини про налагодження експорту ще з 2 країнами

© Юлія Маковей, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus