Канада допомагає розвивати кооперативний рух на Прикарпатті

100
0
На Прикарпатті розширюватимуть і зміцнюватимуть матеріально-технічну базу кооперативу «Еком»
Івано-Франківська ОДАНа Прикарпатті розширюватимуть і зміцнюватимуть матеріально-технічну базу кооперативу «Еком»

На Прикарпатті розширюватимуть і зміцнюватимуть матеріально-технічну базу кооперативу «Еком», пише прес-служба Івано-Франківської облдержадміністрації.

На виконання меморандуму, підписаного Івано-Франківською обласною державною адміністрацією у червні 2015 р. і канадською неурядовою організацією SOCODEVI «Розвиток молочного бізнесу в Україні», відбулися збори членів кооперативу за участю представників проекту.

«Учасники проекту підписали документи про подальшу співпрацю у розширенні і зміцненні матеріально-технічної бази кооперативу «Еком», — сказано у повідомленні.

Також додається, що на зібранні ще раз було наголошено про переваги об'єднання кооперативу для реалізації сільськогосподарської продукції за взаємовигідними цінами.

«Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації у цьому році одним з пріоритетних напрямків роботи визначено підтримку розвитку кооперативного руху на Прикарпатті», — зазначається у повідомленні.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus