Фермер з Чернігівщини через обстріли окупантів втратив усе племінне поголів’я свиней

19 грудня 2022 14089 0
Фермер з Чернігівщини через обстріли окупантів втратив усе племінне поголів’я свиней
Dovidkam.com

Фермер з Чернігівщини Вадим Мінєвський через обстріли окупантів втратив 460 свиней породи угорська пухова мангалиця. Про це він повідомив у Facebook.

Так, фермер розповів про повне знищення його господарства в селі Іванівка.

Він акцентував на тому, що під час Другої світової війни німецькі фашисти також позбавляли українців власності.

«Я повідаю вам, що зробили німецькі фашисти під час окупації Тростянця Чернігівської області. В період окупації 40-х років німці повністю вивезли племінне поголів’я корів та биків залізничними шляхами в Німеччину, оскільки розуміли цінність тварин. Після закінчення Другої світової війни люди пішки пригнали стадо і під керівництвом мого діда, Міневського Вадима Яновича, відновлювали племрадгосп. Про це є багато свідчень в енциклопедії та музеї. На честь діда назвали вулицю та мене», — пояснив фермер.

Проте, за його словами, все вищесказане не зрівняється зі звірствами російських окупантів.

«Я пішов слідами свого діда і зайнявся розведенням угорської пухової мангалиці. В період чергової окупації села Іванівка під Черніговом вже російськими фашистами, коли я мирно на своїй фермі годував тварин, під’їхав БТР і відкрили вогонь по мені. Потім влаштували сафарі. Все племінне поголів’я — 460 тварин — були знищені. Нашого домашнього собаку — шарпея Марла — після знущань стратили. Я це вам розповів для того, щоб ви розуміли різницю між німецькими та російськими окупантами», — зазначив Вадим Мінєвський.

Читати за темою:

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus