Українське тваринництво почало відновлюватись

20 грудня 2022 65 0
Українське тваринництво почало відновлюватись
Kurkul.com

У всіх секторах тваринництва триває процес відновлення. Про це розповів перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, пише пресслужба Мінагрополітики

«У нас був цикл суттєвих втрат у тваринництві протягом першого місяця війни і до літа. До прикладу, по мʼясу птиці падіння відбувалося в межах 5%, у молочному секторі, на жаль, було втрачено близько 20% поголів'я та виробництва загалом, але ми бачимо тенденцію на відновлення», — сказав Тарас Висоцький.

За його словами, цьому сприяло, зокрема, відкриття ринку ЄС.

«Також бачимо позитивну тенденцію відновлення у свинарстві. Надіємося, що цей тренд зможемо зберегти протягом зими, і в наступних періодах, і в принципі нам вдасться вийти з війни перемогою та сільським господарством, який більше генерує продукції з доданою вартістю  та гарантовано забезпечує українського споживача», — додав посадовець.

Нагадаємо, для українських виробників м’яса птиці відкрився новий експортний ринок.

Водночас, за словами Тараса Висоцького, найбільшим викликом сьогодні для агросектору є логістика, адже вона залишається надто дорогою і рентабельність виробництва сільгоспкультур є або нульовою, або близькою до нуля за більшістю зернових культур. 

Читати за темою:

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus