USAID допомогло фермерам Узбекистану збути продукцію на $130 млн

11 березня 2016 90 0
США посприяли фермерам Узбекистану на $130 млн
baker-group.netСША посприяли фермерам Узбекистану на $130 млн

Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID) сприяло фермерам Узбекистану в експорті плодоовочевої продукції на суму близько $130 млн, повідомляє «АПК-інформ: овочі і фрукти», посилаючись на посольство США в Узбекистані.

«Узбецькі виробники плодоовочевої продукції і зарубіжні партнери підписали протоколи про наміри на суму більш ніж $130 млн у рамках сільськогосподарського форуму, що пройшов у лютому у Фергані (обласний центр на сході країни — ред.)», — повідомило посольство.

За даними дипмісії, форум «Плодоовочева галузь у Ферганській долині: експортний потенціал» відбувся 25-26 лютого, його організаторами виступили USAID за сприяння Німецького товариства з міжнародної співпраці (GIZ), ОБСЄ та місцевих органів влади.

У посольстві повідомили, що у форумі взяли участь понад 500 представників роздрібних мереж, транспортно-логістичних компаній, фермерських господарств, а також виробників сільськогосподарської продукції з Білорусії, Казахстану, Латвії, Литви, Росії та Європейського Союзу, зацікавлених у розвитку торгівлі і експорту плодоовочевої продукції з Узбекистану.

Виконано за допомогою Disqus

+ 22° ... + 8°

Вітер

1.7м/с

Опади

0мм

Вологість

39%