Гройсман візьметься за врегулювання питань землі та податків

24
0
Представники аграрного сектору та голова ВРУ обговорили підтримку малих фермерств
FacebookПредставники аграрного сектору та голова ВРУ обговорили підтримку малих фермерств

Представники аграрного сектору зустрілись зі спікером Верховної Ради України, щоб обговорити підтримку малих фермерських господарств. Про це повідомив голова ВРУ Володимир Гройсман на своїй сторінці в Facebook.

«Не можу не поділитись одним відчуттям, яке виникає після кожної з таких зустрічей, ― чиновники у міністерствах часто елементарно не чують людей і не сприймають їх реальні проблеми. Хоча рішення завжди можна знайти», ― зазначив він.

Також Володимир Гройсман додав, що незабаром за його участі відбудеться й засідання з приводу врегулювання питань використання земельних ресурсів.

«Домовились про те, що не відкладаючи надовго, цієї ж п'ятниці, сідаємо разом з представниками Мінфіну, Мінагрополітики, Держгеокадастру, колегами-депутатами і напрацьовуємо шляхи врегулювання питань щодо землі та податків. Для того, щоб фермерські господарства не згортали свою діяльність, а навпаки — відроджували та розвивали і свої господарства, і економіку країни», ― наголосив спікер ВРУ.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus