Ліквідація земельної комісії на Черкащині принесла свої перші результати

22 березня 2016 29 0
На Черкащині борються із бюрократією
cabinet-lawyer.ruНа Черкащині борються із бюрократією

Земельну бюрократію і далі спрощують на Черкащині. Очільник області називає рішення ліквідувати земельну комісію при ОДА вдалим, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

До минулої осені при ОДА працювала земельна комісія. Вона розглядала документи від заявників упродовж 30-ти днів. А іноді це затягувалося на місяці.

«Коли я прийшов на посаду, то побачив цілі стоси документів, які штучно тут «маринувалися» і по року. Зрозуміло задля чого: тиску та хабарів», – розповідає голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Минулого року функції цієї комісії передали до управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА. Термін розгляду заяв скоротили до 10-15 днів. За період із вересня 2015 року по лютий цього року вже надійшло 140 звернень від фізичних і юридичних осіб із питань земельних відносин.

За результатами розгляду 80 звернень підготовлені проекти розпоряджень облдержадміністрації. Решті заявників надані відповіді з роз’ясненням порядку дій, необхідних для позитивного вирішення порушених у зверненнях питань.

«Обласний Держгеокадастр підпорядкований Києву. І є багато питань, де зараз виникають конфлікти, але вони потребують урегулювання на законодавчому рівні. Ми ж робимо все можливе, щоби спростити земельну бюрократію на своєму рівні, в межах своїх повноважень», – додає Юрій Ткаченко.

Виконано за допомогою Disqus