Проект МАТРА залучив ще 4 пілотні області

25 березня 2016 90 0
Владислава Рутицька, заступник міністра Мінагропроду з питань євроінтеграції
agtech.com.uaВладислава Рутицька, заступник міністра Мінагропроду з питань євроінтеграції

Навчальний семінар проекту голландської програми МАТРА «Розвиток потужності громад для участі у впровадженні та здійсненні контролю процесу реформ у сільському господарстві, управлінні земельними ресурсами та розвитку сільських територій» уже стартував. Про це заявила заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька, повідомляє Мінагропрод.

«Цей проект продовжує роботу над розвитком існуючих двох громадських платформ у Херсонській та Київській областях, що були започатковані у рамках виконання попереднього проекту програми та розширяє географію участі громад на нові регіони. З початку року створено нові громадські платформи на пілотних територіях у чотирьох регіонах Україна — Львівській, Волинській, Київській та Полтавській. Вони поєднують зацікавлені сторони для розвитку своїх територій та моніторингу процесу реформ на національному рівні», — відзначила заступник міністра.

Як зазначається в повідомленні, в заході взяли участь представники від кожної з 6 громадських платформ, представники посольства Королівства Нідерландів в Україні, Мінагрополітики та профільних відомств. Сторони наголосили на важливості зміцнення потенціалу місцевих громад, щоб ініціювати проекти розвитку сільських територій із залученням державного та приватного секторів, сформулювати проектні бізнес-плани для залучення інвестицій.

«Подальше просування принципів у державних установах має проходити шляхом постійних консультацій та діалогів з громадськими платформами. Наша мета — реалізація місцевих ініціатив, які громади готують у бізнес-пропозиціях задля розвитку та організації державно-приватного партнерства», — додала Владислава Рутицька.

Виконано за допомогою Disqus

+ 11° ... + 0°

Вітер

2.2м/с

Опади

0мм

Вологість

77%