Ощадбанк знизив ставки за агрокредитами для малого та середнього бізнесу

25 березня 2016 114 0
Відсоткова ставка за кредитами Ощадбанку – від 21%
zn.uaВідсоткова ставка за кредитами Ощадбанку – від 21%

У рамках спеціальної акційної програми банк планує надати фінансову підтримку сільгоспвиробникам на загальну суму до 500 млн грн зі зниженими відсотковими ставками, повідомляє прес-служба Ощадбанку.

Відсоткова ставка за такими кредитами сьогодні є однією з найнижчих на ринку – від 21%. Перевага надається виробникам продукції рослинництва та тваринництва, а також переробникам сільськогосподарської продукції. Кредити надаються на поповнення обігових коштів, придбання основних засобів виробництва, сільгосптехніки та інше (крім фінансування інвестиційних проектів).

«У більшості областей посівна кампанія вже почалась. Попереду в аграріїв великий комплекс весняно-літніх польових робіт. Для багатьох підприємств цієї сфери питання оновлення парку сільськогосподарської техніки постало гостро. Йдучи їм назустріч, ми розробили двомісячну акційну програму, в рамках якої пропонуємо практично найнижчі ставки на ринку», — зазначив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.

У повідомленні зазначено, що мінімальний розмір кредиту — 1 млн грн, максимальний — 50 млн грн. Скористатись акційною програмою можна до 31 травня 2016 року.

Виконано за допомогою Disqus