Кабмін затвердив правила виробництва органічної продукції тваринного походження

34
0
Детальні правила виробництва органічної продукції тваринного походження допоможуть збільшити обсяги виробництва
a7d.com.uaДетальні правила виробництва органічної продукції тваринного походження допоможуть збільшити обсяги виробництва

Нещодавно Кабмін затвердив Детальні правила виробництва органічної продукції (сировини) тваринного походження. Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.

Документом врегульовуються правові, економічні, зоотехнічні та соціальні основи виробництва зазначеної продукції фізичними або юридичними особами. Також унормовано вимоги щодо утримання, випасання, лікування, годівлі тварин та виробництва відповідної органічної продукції (сировини) тваринного походження.

«Затвердження детальних правил сприятиме збільшенню обсягів виробництва, насиченню внутрішнього ринку високоякісними продуктами харчування, поглибленню інтеграції українського аграрного виробництва до ринку ЄС та світових ринків загалом», — зазначається в повідомленні.

Окрім цього, запровадження Детальних правил сприятиме застосуванню ощадних технологій при виробництві органічної продукції тваринного походження і, як наслідок, суттєво зменшиться антропогенне навантаження на навколишнє природне середовище, значно поліпшиться екологічна ситуація та збережеться біорізноманіття.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus