Харківщина стала другою за обсягами виробництва тваринницької продукції

20 травня 2016 34 0
Харківщина збільшила  поголів'я ВРХ
segodnya.uaХарківщина збільшила поголів'я ВРХ

Індекс виробництва валової продукції тваринницької галузі на Харківщині становить 103,4%, повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Марк Беккер, пише прес-служба Харківської облдержадміністрації.

«Це друге місце в Україні. Також нам вдалося зберегти поголів'я великої рогатої худоби і навіть його збільшити. Хочу зазначити, що такими показниками можуть похвалитися тільки 4 області у країні», — зазначив Марк Беккер.

За даними Департаменту агропромислового розвитку, чисельність великої рогатої худоби в області збільшилася за 4 місяці на 14,2 тис. голів, у тому числі, корів — на 0,4 тис. голів. Також збільшилася чисельність овець — на 20,3 тис. голів.

«З позитивною динамікою спрацювали не тільки галузі молочного скотарства, але також свинарства і м'ясного птахівництва», — зазначив директор департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Нездюр.

За його даними, обсяги виробництва молока за січень-квітень в усіх господарствах регіону склали 157,8 тис. т, що на 3,8% більше обсягів минулого року. Реалізація худоби та птиці на забій у живій вазі — 49,7 тис. т — на 14,5% більше.

Виконано за допомогою Disqus