Уряд надасть підтримку фермерам через кооперацію — Гройсман

1 червня 2016 195 0
Уряд підтримує ідею розробки системи адресної цільової підтримки невеликих фермерських господарств
fermer.ruУряд підтримує ідею розробки системи адресної цільової підтримки невеликих фермерських господарств

Уряд підтримує ідею розробки системи адресної цільової підтримки невеликих фермерських господарств до 500 га та розробляє необхідну нормативну базу, пише прес-служба КМУ.

«Наша позиція незмінна у тому, що ми хочемо підтримувати фермерський рух в Україні», — зазначив під час наради з представниками аграрного бізнесу прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Учасники обговорення наголосили на необхідності виведення вітчизняних аграрних виробників «з тіні», чому буде сприяти запровадження прозорої і справедливої системи оподаткування. Вони зауважили на потребі підтримки дрібних господарств, зокрема шляхом стимулювання кооперативів, а також у тому числі галузі тваринництва, що здійснює переробку та створює додану вартість у країні.

Представники аграрного бізнесу виявили зацікавленість у підтримці закладів професійно-технічної освіти для якісної підготовки фахівців.

Голова Уряду запевнив представників аграрного сектору у своїй підтримці.

«Я зацікавлений у тому, щоб аграрний сектор розвивався. Я зацікавлений у тому, щоби ви розширювали продукцію та поглиблювали переробку сировини. Я зацікавлений у тому, щоб ваша продукція була конкурентоздатною і готовий надавати підтримку дрібним виробниками через кооперацію. Я зацікавлений у тому, щоб система оподаткування була ефективною з точки зору наповнення бюджету», — підкреслив він.

Сторони домовилися відновити діяльність робочої групи для напрацювання пропозицій щодо вирішення ключових проблем галузі.

Виконано за допомогою Disqus

+ 31° ... + 20°

Вітер

1.9м/с

Опади

1.46мм

Вологість

75%