Українці презентували два проекти АПК у Нідерландах

14 червня 2016 110 0
Українці перейняли досвід ведення сільського господарства у Нідерландах
bykvu.comУкраїнці перейняли досвід ведення сільського господарства у Нідерландах

У рамках нового проекту програми MATRA делегація з України вивчає досвід успішного розвитку сільського господарства у Нідерландах, яке кваліфікується, як одне з найефективніших у світі, пише прес-служба Київської облдержадміністрації.

Новий проект BELIEVE програми європейського партнерства MATRA працює за підтримки Уряду Нідерландів на пілотних територіях Київської, Львівської, Волинської, Полтавської областей.

«Новий проект програми європейського партнерства MATRA за підтримки уряду Нідерландів «Розвиток потужності громад для участі у впровадженні та здійсненні контролю процесу реформ у сільському господарстві, управлінні земельними ресурсами та розвитку сільських територій — BELIEVE» презентувала Ольга Жовтоног.

Зокрема, вона наголосила, що головна мета цього проекту — забезпечити участь громад у впровадженні Державної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на період до 2020 р. шляхом розробки місцевих планів розвитку сільських територій та здійснення моніторингу розробки необхідних для реалізації цих планів державних програм та законодавства. У рамках виконання проекту передбачається формування пропозицій для організації інвестиційних проектів економічного розвитку на пілотних територіях у різних регіонах України, що містять заходи з ефективного використання водних та земельних ресурсів для сільськогосподарського виробництва та інших сфер бізнесу.

«Крім того, у Нідерландах українці презентували два найбільш перспективних бізнес-проекти, які повністю відповідають економічним, організаційним, екологічним критеріям. Це впровадження новітніх технологій вирощування та переробки ягід та організація збирання, сортування сміття та вивіз сміття до пункту переробки», — йдеться у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus