КМУ запланував підтримку для фермерів на 2017 р.

24 червня 2016 84 0
На пряму адресну допомогу зможуть розраховувати виключно малі підприємства до 500 га
thekievtimes.uaНа пряму адресну допомогу зможуть розраховувати виключно малі підприємства до 500 га

Кабінет Міністрів України запланував на 2017 р. пряму підтримку малих сільгоспвиробників, пише «УНІАН».

На пряму адресну допомогу зможуть розраховувати виключно малі підприємства до 500 га.

Кабінет міністрів України затвердив і направив до Верхової Ради України основні напрями бюджетної політики на 2017 р., які включив пряму підтримку малих і середніх сільськогосподарських виробників з бюджетів усіх рівнів в сумі до 1% від валового виробництва аграрної продукції за 2016 р.

Читати по темі: Фермери все ж отримають 450 млн грн

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду. Коментуючи це рішення, прем'єр-міністр Володимир Гройсман поставив завдання перед Кабміном розробити формулу надання прямої державної допомоги, яка б враховувала ефективність виробництва на фермі.

«Важливо, щоб у бюджеті 2017 р. була досить суттєва підтримка фермерських господарств, які виробляють національний продукт. Пріоритет — це маленькі та середні фермерські господарства. Ми маємо зробити формулу, яка визначатиме, що ми даємо підтримку на 1 га площі з коефіцієнтом виробленої продукції, тобто не просто стимулювати обробку землі, а й розширення виробництва, збільшення врожайності, поліпшення технологій, органічне виробництво, переробку і так далі», — сказав Володимир Гройсман.

Виконано за допомогою Disqus