Ювілейний 50-тисячний LEXION зійшов з конвеєра

9 липня 2016 32 0
50-тисячний комбайн LEXION зійшов з виробничого конвеєра CLAAS
axema.fr50-тисячний комбайн LEXION зійшов з виробничого конвеєра CLAAS

50-тисячний комбайн LEXION зійшов з виробничого конвеєра CLAAS у містечку Харзевінкель, повідомляє Тraktorist.ua, посилаючись на прес-службу компанії.

Більш ніж за 21 рік свого існування зернозбиральний комбайн LEXION став флагманом на світовому ринку сільгосптехніки – багато у чому завдяки своїй високій продуктивності. Понад 50 тис. запчастин, 4 тис. м електропроводів, 215 м гідравліки – все це разом складає сучасний комбайн LEXION. Випущений в особливому дизайні ювілейний 50-тисячний комбайн можна буде побачити найближчими місяцями на низці спеціалізованих ярмарків та виставок по всій Європі.

Виробництво найпотужнішого зернозбирального комбайна LEXION 700 почалося у 2010 р. Ця машина може рухатися по дорозі зі швидкістю до 49 км/год і працювати з жатками шириною до 12,3 м. При цьому забезпечується дбайливе ставлення до ґрунту і врожаю. Високопродуктивне програмне забезпечення ретельно документує весь процес збирання і надає механізаторові всю необхідну інформацію.

Однак нову віху в історії розвитку зернозбиральних комбайнів компанія CLAAS позначила, випустивши у 2013 р. LEXION 780. Крім бункера об'ємом 13,5 тис. л, він обладнаний інтегрованою системою допомоги механізаторові CEMOS AUTOMATIC. Програма контролює заздалегідь встановлені налаштування і через деякий час сама знаходить оптимальний режим роботи системи обмолоту. Оптимальні налаштування контролюються щосекунди і адаптуються до змін умов роботи упродовж дня. Комбайн LEXION 700, оснащений системою 4D-очистки і системою автоматичного контролю потоку зерна, отримав нагороду «Машина року – 2016» на найбільшій у світі виставці сільгосптехніки Agritechnica.

Успіх комбайну LEXION забезпечила робота не тільки інженерів CLAAS, а й самих сільгоспвиробників, які експлуатують комбайн по всьому світу. Багато з них віддають перевагу саме цим високопродуктивним машинам вже понад 20 років.

«Мій батько купив перший комбайн CLAAS ще на початку 60-х років минулого століття. З тих пір ми завжди використовуємо техніку CLAAS. Перший LEXION 430 надійшов до нас у 1998 р.», — зазначив Бургард Кауфман з Оснабрюка (Північна Вестфалія).

Нещодавно Бургард Кауфман поповнив свій значний парк з 18 зернозбиральних комбайнів моделлю LEXION 670.

Ювілейний 50-тисячний LEXION  зійшов з конвеєра

Виконано за допомогою Disqus