У ХТЗ інвестують 200 млн грн

13 липня 2016 85 0
ХТЗ отримає інвестиції
sq.com.uaХТЗ отримає інвестиції

Власник і президент групи компаній DCH Олександр Ярославський, якому належить контрольний пакет акцій Харківського тракторного заводу (ХТЗ), має намір інвестувати у підприємство близько 200 млн грн, повідомляє 100news.biz.

«Я планую інвестувати у ХТЗ близько 200 млн грн. І протягом півроку можна буде підняти завод», — сказав Олександр Ярославський.

За словами бізнесмена, він бачить завод, що випускає трактори, а у разі отримання державного замовлення — військову техніку, яку ХТЗ вже випускав 20 років тому: багатоцільовий транспортер (тягач) легкий броньований.

Відповідаючи на питання про можливу модернізацію підприємства, Олександр Ярославський зазначив, що вона може бути здійснена, якщо буде вписуватися у бізнес-план.

«Модернізація — це процес рукотворний. При наявності замовлення від держави по військовій техніці можна зробити все. Актив я придбав з орієнтацією на те, що ми будемо виробляти трактори й реалізовувати їх. Якщо мені буде потрібне збільшення виробництва або зміна процесів, я дістану свій старий бізнес-план — часів, коли я був власником ХТЗ, здую з нього пил і почну реалізовувати. Для цього мені не потрібні НДІ і десятиліття роботи», — зазначив Олександр Ярославський.

При цьому він додав, що трактори ХТЗ сьогодні закуповує Україна, РФ «і навіть Куба».

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою