Садівники Хмельниччини втратили урожай яблук через ураган

20 липня 2016 81 0
Садівники Хмельницької області підраховують втрати від стихії
floristics.infoСадівники Хмельницької області підраховують втрати від стихії

Садівники Хмельницької області підраховують втрати від стихії, яка обрушилася на регіон у неділю, 17 липня, повідомляє «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

За їх словами, поки ці оцінки попередні, проте вже деякі фермери інформують про стовідсоткову втрату врожаю яблука.

Стихія розігралася у Хмельницькій області ввечері 17 липня. Буря супроводжувалася шквальним вітром і градом, який подекуди сягав розмірів курячого яйця.

«Я тут живу вже понад 40 років, було всяке, але таке бачив уперше. Звичайно, сади сильно постраждали. Ми втратили до 50% врожаю, при цьому велика частина того яблука, що залишилася, побита градом», — зізнається один з садівників регіону.

У цілому втрати врожаю яблука у господарствах регіону оцінюються садівниками від 20% до 100%. Фермери занепокоєні і станом садів. За їх словами, деякі насадження можуть не відновитися після такого удару стихії.

При цьому варто відзначити, що це вже далеко не перші неприємності, які піднесла фермерам Хмельницької області погода цього року.

Деякі садівники кажуть, що наслідки недільної бурі їм вже були не страшні, оскільки основний урожай яблука був втрачений у результаті заморозків у кінці травня.

Виконано за допомогою Disqus

+ 29° ... + 20°

Вітер

3.2м/с

Опади

0мм

Вологість

50%
Матеріали за темою