На Сумщині провели контрольний обмолот зернових

29 липня 2016 100 0
Урожайність зернових на Сумщині становить 40,6 ц/га
Сумська ОДАУрожайність зернових на Сумщині становить 40,6 ц/га

На Сумщині на базі Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України відбувся контрольний обмолот зернових колосових культур урожаю 2016 р., пише прес-служба Сумської облдержадміністрації.

Представники науково-дослідних установ, селекційних центрів, райдержадміністрацій, керівники сільськогосподарських підприємств усіх форм власності мали можливість ознайомитись з досягненнями науки, обмінятися досвідом у використанні новітніх технологій, а також визначитися з перспективними сортами для впровадження у себе в господарствах.

За словами голови облдержадміністрації Миколи Клочка, аграрна сфера — одна з найпотужніших і найперспективніших галузей Сумщини. І проведення Днів поля є своєрідним звітом аграріїв про спільну роботу. Так, на сьогодні в області ранніх зернових та зернобобових зібрано на площі 107 тис. га (35%), намолочено 433 тис. т урожаю, при середній урожайності 40,6 ц/га.

«Такими темпами ми вчасно зберемо збіжжя. І це заслуга наших аграріїв. Тому я бажаю вам гарних врожаїв, плідної роботи, щоб люди, які працюють на землі, були захищені з боку держави і обов’язково виконувалася соціальна складова», — зазначив він.

Виконано за допомогою Disqus