На Львівщині провели прес-тур місцями збирання врожаю

3 серпня 2016 94 0
Виїзний прес-тур місцями збирання врожаю
lviv.mns.gov.uaВиїзний прес-тур місцями збирання врожаю

Головне управління ДСНС України у Львівській області провело виїзний прес-тур місцями збирання врожаю, пише прес-служба головного управління ДСНС України у Львівській області.

Захід відбувся на жнивних полях підприємства «АГРО ЛВ Лімітед», поблизу с. Задністря Самбірського району. Ці поля були вибрані не випадково, адже упродовж останнього місяця тут виникло 3 займання зернових культур, внаслідок яких знищено 28,5 га пшениці, а це, за словами власників полів, близько 720 тис. хлібин. Внаслідок подій ніхто не постраждав. Хоча пожежі спричинили значні матеріальні збитки.

«До участі у прес-турі, окрім рятувальників, залучили аграріїв, власників зернозбирального підприємства, правоохоронців, екологів та журналістів. Захід провели з метою висвітлення перед населенням стану протипожежного захисту об’єктів агропромислового комплексу, й, звичайно, для проведення ефективної зернозаготівельної кампанії», — сказано у повідомленні.

Також додається, що на обліку в ГУ ДСНС України у Львівській області знаходиться 262 об’єкти, які задіяні під час жнивної кампанії. У рамках виконання державної політики, перевірки цих об’єктів здійснювалися фахівцями державного нагляду з питань пожежної та техногенної безпеки ДСНС спільно з представниками департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

«Під час огляду насаджень пшениці рятувальники зазначають, що зернопереробні та зерно заготівельні підприємства експлуатується з суттєвими порушеннями вимог пожежної безпеки, які можуть призвести до виникнення пожеж з нанесенням значних матеріальних збитків», — підсумовується у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus

+ 30° ... + 19°

Вітер

2.4м/с

Опади

0мм

Вологість

57%