Канадські експерти ділитимуться досвідом із розвитку молочних кооперативів

4 серпня 2016 40 0
Українська делегація в Канаді
loda.gov.uaУкраїнська делегація в Канаді

У рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Розвиток молочного бізнесу в Україні» з робочою поїздкою в Канаді перебуває перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський. Основними завданнями візиту є вивчення найкращого досвіду та практик створення, діяльності та підтримки обслуговуючої кооперації як однієї із складових сталого розвитку сільських територій, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

За час поїздки українська делегація відвідала федерацію кооперативів La COOP FEDEREE, компанію Valakta та ферму McGill при аграрному університеті.

Слід зазначити, що даний проект працює у Дніпропетровській та Львівській областях. Він спрямований на вирішення проблем, що постають перед малими та середніми виробниками молока, шляхом створення та посилення існуючих кооперативів, які пропонують послуги, необхідні для ефективної системи молочного виробництва.

Канадські сільськогосподарські кооперативи будуть ділитися експертними знаннями та власним досвідом упродовж всього проекту.

Аграрні дорадчі служби обох згаданих областей надаватимуть вітчизняним фермерам технічну підтримку та консультації. Вони впровадять на базі господарств сучасні екологічно стійкі практики, включаючи лабораторні аналізи молокопроб та надійну систему менеджменту молочного стада. Дані, зібрані та проаналізовані у рамках цієї системи, дозволять молочному фермеру визначити, які саме ділянки господарювання потребують покращення: чи комфорт молочного стада, чи продуктивність виробництва молока.

Виконано за допомогою Disqus