Nestle займеться навчанням фермерів

4 серпня 2016 86 0
Nestle пропонує фермерам взяти участь в програмі «Господар +»
kurkul.comNestle пропонує фермерам взяти участь в програмі «Господар +»

Компанія Nestle пропонує представникам сфери сільського господарства долучитись до проекту RISE, котрий допоможе їм визначити шляхи вдосконалення власного виробництва на рівні господарства. Про цей йшлося під час брифінгу за участі делегації Nestle, що сьогодні пройшов у Сумському національному аграрному університеті.

«Найбільшою нашою цінністю є безпека продуктів харчування, які виробляємо. Для її максимального досягнення Nestle напрацювала систему контролю якості сировини, отриманої від постачальників. Крім того, компанія займається навчанням фермерів та розробкою ефективного плану роботи кожного господарства для підвищення показників виробництва в ньому. На цих засадах і працює проект RISE. Він дозволяє усунути всі «хвороби» підприємства та зробити його привабливим для нас в плані співпраці», ̶ розповідає голова департаменту сільського господарства компанії Nestle Ханс Йор.

Для малих та середніх господарств найпривабливішою є програма «Господар +», реалізація якої розпочалася в 2016 році. Головною метою цього проекту є виведення аграрного ринку України на новий рівень: від виробництва сировини до постачання переробленої продукції, якість якої відповідатиме найвищим стандартам.

«Конкурентоспроможність української продукції на аграрному ринку досить висока. Проект «Господар +» же дозволить збільшити її в рази. Як на мене, то головною запорукою успіху є зацікавленість в власній справі. Вона і підштовхне до самовдосконалення», ̶ зауважує голова відділу закупівель Nestle в Україні і Молдові Аксель Ероглу.

Вікторія Бардак, Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus

+ 33° ... + 17°

Вітер

1.1м/с

Опади

0мм

Вологість

78%
Матеріали за темою